تبلیغات
آموزش فتوشاپ-آتلیه عكاسی-عكاسی دیجیتال- دانلود براش - دانلود - براش - آب - باران - نرم افزار ، مونتاژ، انواع مونتاژ، آموزش فتوشاپ-آتلیه عكاسی-عكاسی دیجیتال-نرم افزار طراحی-روتوش عكس-نمونه بك عروس وداماد راهنمای خرید پرینتر لیزری رنگی دانلود فونت دانلود براش دانلود اکشن حرفه ای دانلود بک -بك گراند-فتوشاپ-فتوایمپك-گراند حرم بارگاه دانلود بک گراند psd دانلود پروژه میکس پرینتر حرفه ای عکس اسکنر دوربین فیلمبرداری دوربین دیجیتال عکس،
خانه عکاسان و فیلمبرداران
میتوانیم قانع باشیم ولی دستاوردهای دیروز برای نیازهای فردا کافی نیست
طرح لایه باز از ترکیب تصاویر و ایجاد یک اثر رویایی
آموزش فتوشاپ طراحی بسیار زیبا از یک متن شیشه ای با خاصیت انعکاس تصویر - گام به گام به همراه پی اس دی
دانلود رایگان طرح لوح تقدیر بسیاز زیبا PSD
آموزش فتوشاپ : تغییر رنگ و بالا بردن کیفیت تصاویر
آموزش فتوشاپ قسمت اول
دانلود براش ایجاد قطرات آب، باران،اشک - Rons Condensation
آموزش ایجاد مناظر دوردست در فتوشاپ
دانلود براش ایجاد شعله پلاسمایی آتش - Designfera Plasma Flames PS
سیاه و سفید کردن عکس رنگی با فتوشاپ
آموزش لایت روم Lightroom 2 قسمت اول

آخرین مطالب
آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ : خلق نورهای رنگی و اعمال افکتهای زیبا بروی عکس


امروزه یکی از بهترین راه ها برای خلق آثار زیبا دستکاری کردن عکسها و تصاویری است که با دوربینهای معمولی و یا دیجیتال گرفته شده است . به طور کلی کار کردن روی عکسهای خام و افکت گذاری روی آنها میتواند خود یک اثر شگفت انگیز را خلق کند . امروز قصد داریم آموزش  دستکاری کردن عکسهای خام و افکت گذاری روی آنها و استفاده از براشها و تصاویر موجود در فتوشاپ را برای شما آموزش دهیم . امیدواریم ازخواندن این آموزش لذت ببرید . همچنین ما را با نظرات خود به سوی پیشرفت هدایت کنید .

برنامه مورد نیاز : فتوشاپ 

زمان مورد نیاز : 1 ساعت

گام نخست


ابتدا یک سند جدید با ابعاد 1450 در 1700 پیکسل و با رزولیشن 300 پیکسل در اینچ ایجاد نمایید , سپس در پنجره Style تنظیمات زیر را بروی لایه زمینه ایجاد کنید .

1a | First Level

1b | gradient ovelay | WWW.7PSD.IR

 

گام دوم


بعد از اعمال تغییرات در بخش Gradient Overlay حالا تنظیمات قسمت Bevel And Emboss را هم تغییر دهید . مانند شکل زیر :

step 2 | Bevel And Emboss | WWW.7PSD.IR

گام سوم


تصویر اصلی را از اینجا دانلود کنید . حال تصویر اصلی را وارد پروژه کنید و سپس از تصویر اصلی یک کپی بگیرید . نام تصویر اصلی را B1 و تصویر کپی شده را B2 بگذارید . لایه بی 1 را انتخاب کنید و از منوی Filter گزینه Blur و بعد گزینه Guassian Blur را انتخاب کنید و  مقدار افکت را به 2 پیکسل تغییر داده و تنظیمات را اعمال کنید .

level3 | blur effect | WWW.7PSD.IR

مرحله چهارم


روی بالا ترین لایه یعنی لایه B2 کلیک کنید و بعد از گزینه Adjustment Layer گزینه های Curves ,و Black And White و Levels را به ترتیب انتخاب کنید . روی لایه Curves کلیک کنید , کلید شیفت را پایین نگه دارید و روی لایه Levels کلیک کنید . با این کار سه لایه انتخاب میشود . سپس از منوی Layer گزینه Clipping Mask را انتخاب کنید .

step 4 | add Adjustment Layer And Clipping Mask | WWW.7PSD.IR

مقدارهای سه لایه Carves , و Black And White و Levels را مانند تصویر زیر تغییر دهید .

4b | مقدار تغییرات افکتها | WWW.7PSD.IR

گام پنجم


از لایه B2 یک کپی بگیرید ( Control + J ) نام لایه جدید را B3 بگذارید , لایهB3 باید بالا تر از همه لایه ها قرار داشته باشد . سپس تنظیمات زیر را در پنجره استایل روی لایه B3 اعمال کنید .

level 5 | Photoshop Tutorial | WWW.7PSD.IR

گام ششم


یک لایه جدید بسازید (Control + Shift + N ) نام لایه را Glow بگذازید , سپس با استفاده از یک براش نرم و با سایز 40 پیکسل یک نقطه در صفحه ایجاد کنید . با استفاده از ابزار Warp که میتوانید از منوی Edit , گزینه Transform آنرا انتخاب کنید , طوری لایه Glow را دستکاری کنید که بتوانید آنرا در کنار آرج و یا زانوی مرد قرار دهید . مانند تصویر زیر :

مرحله ششم | آموزش فتوشاپ | WWW.7PSD.IR

بعد از انجام کار به پنجره استایل بروید و مقدار Outer Glow را به 100 درصد و به سایز 5 پیکسل تغییر دهید .

گام هفتم


مجددا یک لایه جدید بسازید و همانند گام ششم و با استفاده از یک براش نرم و با سایزی بزرگتر نسبت به گام قبلی یک نقطه ایجاد کنید . مجددا با استفاده از ابزار Warp لایه را طوری حرکت دهید که این دفعه مانند یک خط نورانی شود .  سپس مقدار Outer Glow را نیز به سلیقه خودتان تغییر دهید :

L7 | Add Brush Lighting | WWW.7PSD.IR

گام هشتم


اگر تصویری مانند تصویر بالا بدست آورده اید به شما تبریک میگم شما تا اینجای کار رو به خوبی پشت سر گذاشتید . حالا از لایه خط نورانی چندین کپی بگیرید و نسبت به سلیقه خودتان رنگ آنها را نیز تغییر دهید و مانند تصویر زیر آنها را در کنار یکدیگر قرار دهید . البته میتوانید به سلیقه خودتان آنها را در جاهای دیگر قرار داده و یا تعداد آنها را نیز افزایش دهید .

Step 8 | Add Other Brushes Lighting | WWW.7PSD.IR

گام نهم


به لایه قبل از B2 برگردید و یک لایه جدید قبل از B2 بسازید . با استفاده یک براش نرم چند نقطه زیر تصویر اصلی , به طوری که نیمی از نقطه ها نمایان باشند بزنید .

Step nine | WWW.7PSD.IR | Other Brush Light

گام دهم


یک لایه جدید بسازید با نام Footer , سپس با استفاده از یک براش نرم یک نقطه متوسط در پایین صفحه ایجاد کنید و با استفاده از ابزار Warp لایه را طوری حرکت دهید که قسمتی از آن گرد شود مانند تصویر زیر :

سپس با استفاده از براشهای Spatter قسمتهای بالای براش نرم را با قطرات براشی پوشش دهید .

Step 10 | Add Spatter Brush | WWW.7PSD.IR

گام یازدهم


 تصویر زیر را دانلود کنید و تصاویر موجود را در لایه های مختلف زیر تصویر اصلی قرار دهید .

لینک دانلود تصویر با فرمت پی ان جی

نمایش تصویر  پایانی :


Full Preview | WWW.7PSD.IR

موفق باشید .

لینک دانلود فایل پی اس دی

پسورد فایل : www.7psd.ir


Motion Blur تکنیکی شگفت انگیز در عکاسی !
آموزش فتوشاپ قسمت اولبرچسب ها: دانلود، پی اس دی، آموزش فتوشاپ آموزش فتوشاپ آموزش photoshop photoshop آموزش فتوشاپ-آتلیه عكاسی-عكاسی دیجیتال-نرم افزار طراحی-روتوش عكس-نمونه بك عروس وداماد راهنمای خرید پرینتر لیزری رنگی دانلود فونت دانلود براش دانلود اکشن حرفه ای دانلود بک -بك گراند-فتوشاپ-فتوایمپك-گراند حرم بارگاه دانلود بک گراند psd دانلود پروژه میکس پرینتر حرفه ای عکس اسکنر دوربین فیلمبرداری دوربین دیجیتال عکس canon ixus 310 hsدوربین بک گراند عکس عروسی دانلود جدیدترین بکگراندها برای عکسهای دیجیتال piggyback تصاویر نجومی انواع طراحی عکس عروس با فتوشاپ انواع روتوش عکس بك گراند پرتره فتوشاپ بناهای قدیمی بک گراند عروس بکگراند فتوشاپ دانلود بک گراند برای عروس دانلود بک گراند عروس و داماد دانلود بگ گراند عروس دانلود نرم افزار عروس وداماد دوربین سونی حرفه ای نیم حرفه ای رتوش حرفه ای سه پایه قدی Slik-SDV-550 سه پایه قدی، آموزش فتوشاپ، آموزش، فتوشاپ، نورهای افکت، افکت، عکس، افکتهای زیبا،
ارسال توسط همکلاسی من
نظر سنجی
کدام مورد نیاز شماست


صفحات جانبی